Запитання та Відповіді

Всі основні питання, які стосуються лазерної корекції ми зібрали на цій сторінці. Якщо Ви хочете поставити нам якесь інше питання — будь ласка, скористайтесь формою

Ні. Лазерна корекція зору – швидка та безболісна процедура, що триває лише декілька хвилин під місцевою крапельною анестезією.

Після процедури впродовж 4-5 годин можливі підвищена сльозотеча та світлобоязнь, що зменшуватимуться після використання очних крапель.

Для уникнення самовільного кліпання під час процедури встановлюється спеціальний пристрій, що надійно та безболісно утримуватиме повіки.

Також у лазерному пристрої встановлена сучасна система трекінгу, яка відслідковує рухи зіниці та очного яблука. Якщо Ви випадково відведете погляд, лазер одразу автоматично зупинить свою роботу.

Як і будь-яка медична процедура, лазерна корекція має певні ризики та ускладнення, зокрема погіршення зору чи його не відновлення до  максимальної гостроти, проте ймовірність виникнення їх дуже низька (1 раз на 5 000 000). Наслідки ускладнень можна усунути практично в усіх випадках, якщо пацієнтові вчасно надати медичну допомогу.

Лазерна корекція виконується, як правило, один раз і забезпечує максимальну гостроту зору до періоду виникнення фізіологічних вікових змін після 45-50-ти років.

У разі наявності складної програми корекції (міопії, гіперметропії, астигматизму високого ступеня або ж їх поєднання) можливе виконання процедури  у два етапи, про що обов’язково Вас попередять.

Уже наступного дня Ви зможете виконувати більшість звичних справ.

Після лазерної корекції діють обмеження впродовж двох тижнів на відвідування відкритих водойм, важку фізичну роботу, відвідування спортзалу, натирання та натискання очних яблук.

Процедура виконання лазерної корекції не є перешкодою для фізіологічних пологів та планування вагітності.

З ціллю профілактики ускладнень під час процедури та протягом тижня після неї необхідно використовувати медикаменти у формі очних крапель (антибіотики, протизапальні та інше), які все ж можуть провокувати побічні ефекти для плоду. Тому найкращий термін планування вагітності через 3-6 місяців після проведення корекції або ж після закінчення періоду годування.

Обов’язкові огляди у медичному центрі наступного дня після процедури, через 7-10 днів та через 1 місяць, надалі профілактичні огляди 1 раз в один-два роки з профілактичною ціллю, оскільки проведення лазерної корекції, на жаль, не виключає ймовірності виникнення інших офтальмологічних захворювань.

У разі виникнення будь-яких скарг радимо звернутися до нас або ж до найближчого лікаря-офтальмолога.

Процедура корекції не збільшує ризики інших офтальмологічних захворювань та не впливає на їх перебіг. Все ж, оскільки параметри Ваших очей дещо зміняться (товщина та кривизна рогівки), варто попередити лікаря перед проведенням офтальмологічних обстежень для необхідної корекції отриманих результатів.

Не бажано використовувати декоративну косметику на поверхню повік та вій у день корекції та впродовж тижня після неї.

Без обмежень дозволяється використання засобів для догляду за шкірою обличчя, шиї та губ, уникаючи ділянки очей (крем, пудра, помада та інше)

Інтенсивний масаж, ін’єкції краси та нарощення вій рекомендовано за бажанням проводити не раніше ніж за 2 місяці після лазерної корекції зору.

Процедуру лазерної корекції зору у медичному центрі «Візекс» проводять досвідчені фахівці на сертифікованому сучасному високотехнологічному обладнанні з використанням стерильних одноразових матеріалів.

Ми обов’язково проінформуємо Вас про можливі ризики та ускладнення і шляхи їх усунення, які прописані у письмовій згоді на медичне втручання та договорі, що укладається між пацієнтом і медичним центром, зразок яких можна отримати напередодні.

Спеціально для осіб, стиль життя яких передбачає високу ймовірність травми ока, ми пропонуємо процедуру OptiLASEK, при якій верхній шар рогівки – епітелій видаляється механічно за допомогою інструменту або спирту, щоб отримати доступ до внутрішніх шарів рогівки.

Так, за допомогою процедури OptiLASEK. при якій верхній шар рогівки – епітелій видаляється механічно за допомогою інструменту або спирту, щоб отримати доступ до внутрішніх шарів рогівки.